Kim jestem?

Cześć!

Jestem Natalia i piszę artykuły o kobietach, związkach, studiach, motywacji i życiu na pełnym luzie. Na co dzień wcinam wegetariańskie jedzonko, studiuję psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim i ciągle kombinuję, jak wydać swoją książkę. Mówię po angielsku, uczę hiszpańskiego i czasem cytuję polskich poetów. Kocham trampki, kawę, poezję i wciąż nie wyrosłam z żartów Chandlera. Czasem jadę w góry, a czasem miłość do palm i języka wysyła mnie prosto na południe Hiszpanii. Poza tym biegam, tańczę, jeżdzę rowerem i rzucam sobie wyzwania, a kiedy tylko mogę – wsiadam w pociąg i podróżuję po Polsce.

Czasem o poranku siadam na balkonie i wdycham rześką, wiosenną bryzę z kubkiem parującej, zielonej herbaty w dłoniach. Słucham odległego szumu ulicy, z daleka obserwuję zagonionych ludzi i cieszę się, że ten bieg donikąd zupełnie mnie nie dotyczy. Chwilę później zakładam dżinsy, trampki, skórzaną kurtkę, maluję usta i paznokcie na czerwono i wybiegam z domu nucąc Crazy. W grafice kocham pastele, w życiu – kontrasty.

Prowadzę grupę na Facebooku o wdzięcznej nazwie Night o’clock, gdzie w ciągu czterech tygodni zgromadziłam ponad pół tysiąca osób – chętnych, by czytać i słuchać liryki, a także projekt #bazawierszy propagujący poezję w social mediach. Pod tą samą nazwą na blogu publikuję własne teksty w kategorii Baza wierszy, a hasło można znaleźć na grupie.

Możesz znaleźć mnie w social mediach – na Facebooku, Instagramie, Pintereście i Spotify.

Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł na współpracę, napisz – razem na pewno coś wymyślimy. :)

Kontakt: kobietanakonkretach@gmail.com